Hybridní AHD rekordér RELICAM 8x 1080P Zobrazit větší

Hybridní AHD rekordér RELICAM 8x 1080P

Nový produkt

Hybridní AHD rekordér RELICAM s plně českým ovládáním, P2P přístupem a speciální aplikací pro mobilní telefony také v českém jazyce, 8 analogových HD vstupů v rozlišení 960H/720P/1080P, nebo připojení IP kamer v rozlišení 16*1080P, 9*3MP nebo 4*5MP. FullHD video výstup VGA a HDMI.

Více informací

9 ks

5 570,00 Kč s DPH

Více informací

Hybridní AHD rekordér RELICAM s plně českým ovládáním, P2P přístupem a speciální aplikací pro mobilní telefony také v českém jazyce, 8 analogových HD vstupů v rozlišení 960H/720P/1080P/4x4Mpix, nebo připojení IP kamer v rozlišení 16*1080P, 9*3MP nebo 4*5MP. FullHD video výstup VGA a HDMI.

Analog HD představuje nejnovější technologii pro analogový přenos obrazu, oddělením jasové a barevné složky je zajištěn kvalitní obraz ve vysokém rozlišení. AHD kombinuje jednoduché zapojení analogových kamer s vysoce kvalitním obrazem IP kamer bez nutnosti IT znalostí.

Podrobný popis:

Hybridní AHD rekordér umožňující připojení jak běžných analogových kamer, tak AHD kamer 720P/1080P nebo 4x 4Mpix,  nebo IP kamer až do 5MP rozlišení. K dispozici je 8 analogových vstupů BNC, kam lze připojit AHD kamery s rozlišením 720P i 1080P neo 4x 4Mpix, ale také běžné analogové kamery. Rekordér lze přepnout do režimu s IP kamerami, pak lze připojit až 16 FullHD kamer, 9 3MP kamer, nebo 5 5MP kamer. Hybridní režim se současným zapojením analogových a IP kamer rekordér nepodporuje. 
U aktuální série nově podpora 4x 4Mpix (2560x1440) AHD kamer (pouze na 4 vstupech a nutná je aktualizace firmware).
Rekordér lze osadit dvěma SATA disky o kapacitě až 4TB každý.

           

Pro přístup k obrazu z kamer, k záznamům či k nastavení po dokončení instalace má zákazník celou řadu možností. Nejjednodušší variantou je přístup z P2P aplikace. Tato služba nevyžaduje od zákazníka žádný zásah do nastavení jeho počítačové sítě, neboť o automatické spojení se stará služba cloud, která je na u zařízení RELICAM poskytována na dvojici serverů přímo na páteřní lince českého internetu. U ostatních značek jsou podobné servery umístěny zpravidla v Asii či spojených státech. P2P aplikaci pro PC, kterou lze pro připojení k rekordéru použít, naleznete na CD v balení rekordéru. Připojení však lze samozřejmě provézt i z mobilních telefonů a ostatních zařízení s operačním systémem Android či IOS (Iphone, Ipad). Pro aktivaci této služby stačí z aplikačního marketu nainstalovat aplikaci "ReliView" která je opět k dispozici v českém jazyce. Přehledný manuál k jejímu ovládání naleznete také na CD, které je dodáváno současně s rekordérem.

           

Po dokončení konfigurace již není rozdíl, zda sledujete právě analogovou či IP kameru - všechny jsou dostupné z internetu přes PC či mobilní telefon zcela shodným způsobem.