EVO192 + BOX VT-40 + IP150+ + TM50

Nový produkt

Ústředna DIGIPLEX EVO192 je určena pro střední a velké objekty do maximálního počtu 192 zón a 8 oblastí.

Více informací

1 Položka

18 741,00 Kč s DPH

Více informací

Ústředna DIGIPLEX EVO192 je určena pro střední a velké objekty do maximálního počtu 192 zón a 8 oblastí. Jde o plně adresovatelný sběrnicový systém, do kterého lze zařadit až 254 sběrnicových modulů (klávesnice, bezdrátová nadstavba, expandery, PGM výstupy, doplňkové zdroje, posilovač sběrnice, hlasová nadstavba,..) i samostatné sběrnicové detektory BUS. Vedle klasických NC zón s výstupem relé (připojené na vstupy ústředen, expanderů nebo klávesnic) a zón tvořených sběrnicovými detektory (PIR vnitřní i venkovní, magnetický kontakt, detektor tříštění skla, stropní detektor) lze tvořit i bezdrátové zóny připojením bezdrátové nadstavby RTX3. Bezdrátová komunikace je obousměrná a lze pro ni využít následující bezdrátové vysílače MAGELLAN: • bezdrátové pohybové detektory, požární detektor, magnetické kontakty • až 999 bezdrátových klíčenek • bezdrátové PGM (2WPGM)

Modul určený pro komunikaci s ústřednami SP/MG/EVO přes INTERNET, při využití SWAN serveru pro vzdálené připojení není třeba veřejné IP adresy ani nastavování routování. Modul automaticky naváže spojení se SWAN serverem a umožní přímou komunikaci s mobilní uživatelskou aplikací nebo instalačním softwarem. V případě, že uživatel má na objektu pevnou veřejnou IP adresu, je možné spojení navázat přímo na tuto veřejnou adresu. Pro kryptování emailů je podpora SSL. ON-line monitorování stavu podsystémů a zón. Posílání emailů z ústředny při zapnutí/vypnutí, poplachu, poruše. Dále je možné modul využít pro plné programování instalační firmou dálkově přes LAN/internet pomocí SW BabyWare. IP150 obsahuje dva výstupy, které lze ovládat z aplikace Insite Gold. Komunikace po LAN/Internet s PCO nadstavbou IPR1024 nebo IPRS7.

Moderní grafická klávesnice s dotykovým 5" barevným LCD displejem. Signalizace stavu systému je pomocí ikon a textů a ovládání probíhá přímo pomocí dotykového LCD. Ovládání je velice přehledné, intuitivní a uživatelsky pohodlné. Klávesnice může zobrazovat vnitřní a venkovní teplotu i půdorysy zabezpečeného objektu se zobrazením stavu jednotlivých čidel. Umožňuje na LCD zobrazovat "Annunciátor" - přehledné zobrazení stavu podsystémů a zón. V klávesnici lze nastavovat uživatelské přizpůsobení, vkládat obrázky a využívat bohatou nabídku zvuků.