iGET SECURITY M4

E679856

Nový produkt

Inteligentní bezdrátový WiFi/GSM zabezpečovací systém s možností ovládání vnitřních a venkovních IP kamer, spínání řízených zásuvek 230V a dalších více než 20 typů příslušenství. Ovládání pomocí aplikace pro Android a iOS.

Více informací

7 ks

4 599,00 Kč s DPH

Více informací

IGET SECURITY M4

Inteligentní bezdrátový WiFi/GSM zabezpečovací systém s možností ovládání vnitřních a venkovních IP kamer, spínání řízených zásuvek 230V a dalších více než 20 typů příslušenství. Disponuje spoustou logických a speciálních funkcí. Plné ovládání pomocí aplikace pro Android a iOS. Ovládání pomocí Android/iOS aplikace je kompletně v češtině a dalších jazycích.

20180315_102155.jpg

20180315_102212.jpg

IGET SECURITY M4

Je ideální pro zabezpečení veškerých budov - domů, bytů, chat, kanceláří, ale také garáží, obchodů, skladů, úřadů, apod. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním, který váš dům nejen zabezpečí, ale může dálkově nebo dle časovače spouštět elektrické spotřebiče pomocí řízených zásuvek, a kdykoliv je možné sledovat dění pomocí IP kamer. V případě poplachu alarm spustí nahrávání na této kameře a ihned video sdílí s aplikací ve vašem mobilním telefonu. Veškeré detektory jsou bezdrátové, většina napájená bateriemi, hlavní jednotka je napájena ze sítě 230 V ale má také vlastní záložní baterii s výdrží až 8 hod. Díky tomu je objekt neustále střežen i při výpadku elektrického proudu.

20180315_102232.jpg

Aplikace

Pro ovládání je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, přidávání detektorů, ovládat IP kamery, řízené zásuvky apod. Aplikace je v českém, slovenském, anglickém, polském, maďarském jazyce a mnoha dalších. Jedna aplikace tak sdružuje nastavení a ovládání alarmu, IP kamery a řízené zásuvky, all-in-one.

20180315_102245.jpg

Bezdrátový přenos

Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a většina napájená bateriemi. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Centrální jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocí kterého může zaslat zprávu o poplachu.Bezdrátové detektory mají dosah až 80 m, některé i 200 m. Stačí pouze vložit baterie/zapojit a umístit detektor v prostoru. Aktivace a deaktivace alarmu je rovněž snadná a rychlá, buď použitím bezdrátové klíčenky, bezdrátové klávesnice, RFID čipu nebo mobilní aplikace. Odolné klíčenky slouží jako dálkové ovladače alarmu. Je možné aktivovat/deaktivovat alarm, zapnout poplach, a zapnout speciální režim Doma jen na některé zóny.

20180315_102301.jpg

Způsob komunikace alarmu s aplikací/telefonem

Alarm iGET SECURITY M4 je připojen k síti Internet. Automaticky komunikuje se serverem. Připojení M4 k Internetu je nutné a je možné jej realizovat pomocí WiFi připojení (alarm obsahuje WiFi 802.11 b/g/n 150 Mb/s) nebo pomocí Ethernetového kabelu s konektorem RJ45 (rychlost 10/100 Mb/s). Mobilní telefon uživatele musí být připojen k Internetu kdekoliv na světě pomocí datového připojení nebo WiFi. Alarm tak datově komunikuje s mobilním telefonem. Alarm není možné k Internetu připojit pomocí datového přenosu přes SIM kartu. GSM připojení se SIM kartou je zde jako další/záložní volba jak může uživatele alarm kontaktovat - zasláním SMS o poplachu. Bezdrátové IP kamery jsou přímo napojeny na vaši domácí WiFi síť s připojením k Internetu stejně jako alarm M4.

20180315_102319.jpg

Mnoho uživatelských účtů

Alarm iGET SECURITY M4 obsahuje 3 stupně uživatelských účtů. Nejvyšší je „Administrátor“, ten provádí veškerá nastavení a ovládání. Dále je „Uživatel“ – ten může alarm ovládat, ale neprovádí nastavení (aktivovat/ deaktivovat/ režim doma/ SOS, prohlížet online video z kamer, ovládat zásuvky apod.). Poslední úrovní je Host, ten může pouze ovládat tyto režimy: aktivovat/ deaktivovat/ režim doma/ SOS.

Rychlé sdílení nastavení a vytvoření účtu

Pokud chce administrátor přidat další uživatele, je to velmi snadné. Stačí nainstalovat na další mobilní telefon aplikaci „iGET M4“. Poté na prvním telefonu zobrazit QR kód pro sdílení a pomocí druhého telefonu v aplikaci naskenovat. Párování je tím dokončeno.

Velké portfólio dalšího příslušenství a bezdrátový přenos

Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a většina napájená bateriemi. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Bezdrátové detektory mají dosah až 80 m, vybrané i 200 m. Stačí pouze vložit baterie/ zapojit a umístit detektor v prostoru. Veškeré příslušenství, které je kompatibilní s alarmem iGET SECURITY M4 má označení iGET SECURITY M3Px (kde "x" je číslo příslušenství 1 až 99).

20180315_102340.jpg

Ovládání řízených zásuvek 230V

Součástí alarmu iGET SECURITY M4 není jen zabezpečení, ale také inteligentní řízení domácnosti. Pomocí vzdáleně řízených zásuvek pro ovládání jednoho spotřebiče 230 V je možné ovládat osvětlení, topení, klimatizaci, apod. Zásuvka je zapojena do běžné síťové zásuvky a do ní spotřebič. Vzdáleně ji můžete zapínat/vypínat, také nastavit časovač nebo navázat na některou funkci.

IP kamery

K alarmu iGET SECURITY M4 je také možné přidání bezdrátových FullHD IP kamer iGET SECURITY M3P15v2 (vnitřní rotační) a M3P18v2 (venkovní pevná), a HD M3P20v2 (vnitřní pevná). Na tuto kameru je možné se vždy připojit pomocí online datového přenosu. Kamery jsou připojeny pomocí WiFi k bezdrátové síti.

20180315_102401.jpg

Možnost pojmenování zón/detektorů/ovladačů

IGET SECURITY M4 nabízí plné pojmenování zón/detektorů a veškerého příslušenství. Je možné zadat až 160 znaků. Toto je pohodlnější a přehlednější nežli pouze vybírat z přednastavené nabídky názvů místností.

20180315_102854.jpg

Hlavní parametry:

 • Inteligentní bezdrátový zabezpečovací systém s připojením k Internetu pomocí WiFi a Ethernet konektoru. Navíc při poplachu zasílá SMS pomocí mobilní GSM sítě. Pozor: nedisponuje datovým připojením pomocí SIM karty.
 • Ovládá vnitřní i venkovní IP kamery, spíná řízené zásuvky 230V, a komunikuje s dalšími více než 20typy bezdrátového příslušenství, označené jako M3Px.
 • Podporuje připojení až 300 ks bezdrátového příslušenství.
 • Aplikace pro celkové řízení a nastavení systému je dostupná pro Android i iOS marketu, a je k dispozici v češtině, slovenštině, angličtině, polštině, maďarštině a dalších jazycích.
 • Alarm M4 také automaticky stahuje a instaluje nejnovější aktualizace software/firmware ze serveru aby byl stále aktuální.
 • Ochrana proti sabotáži – jakmile alarm vysleduje signál, který se snaží zarušit pásmo na kterém komunikují bezdrátové detektory, ihned vyvolá poplach.
 • Informuje o stavu/poplachu pomocí aplikace, při poplachu navíc odesílá také SMS.
 • Aktivace a deaktivace alarmu probíhá pomocí klíčenek / klávesnice / RFID klíčů / aplikace v mobilním telefonu.
 • Obsahuje integrovanou vnitřní sirénu 100 dB.
 • Podporuje „Contact-ID“ protokol. Je možné jej připojit na centrální dohledové systémy, které tento protokol podporují.
 • Obsahuje záložní baterii, díky tomu je alarm stále plně aktivní i při odpojení hlavního napájení (výdrž až 8 hodin), o tomto výpadku hlavního napájení informuje uživatele pomocí aplikace.
 • Mnoho možností nastavení poplachových zón, každý detektor / příslušenství lze pojmenovat vlastním názvem.
 • Obsahuje otřesový detektor pro detekci poškození alarmu M4.
 • Informuje uživatele pomocí aplikace, ve kterém bateriovém příslušenství dochází baterie. Toto bateriové příslušenství má vysokou výdrž baterií až 2 roky.
 • Tajný poplach při přepadení: Uživatel zadá kód pro vypnutí alarmu, ovšem tento unikátní kód je odlišný od klasického a aktivuje v alarmu tichý poplach a informuje o tomto další uživatele.
 • Dosah bezdrátových detektorů až 80 m, u vybraných až 200m. Detektory je snadné upevnit na požadované místo.
 • Pomocí dokoupených IP kamer můžete volně sledovat dění v domácnosti a telefon vám ihned při poplachu zprostředkuje aktuální video.

Obsah balení

 • 1x M4 – centrální zabezpečovací jednotka, zajišťuje řízení veškerých bezdrátových detektorů a celou kontrolu
 • Systému. Komunikuje pomocí WiFi a Ethernet konektoru, také zasílá SMS o poplachu pomocí GSM.
 • 1x M3P13v2 – bezdrátová dotyková klávesnice s RFID čtečkou. Výdrž baterie až 6 měsíců, adaptér v balení
 • 1x M3P1 – bezdrátový pohybový PIR detektor pro zajištění místnosti, vysoká výdrž baterií až 2 roky.
 • 1x M3P4 – bezdrátový magnetický senzor pro zajištění dveří / oken, vysoká výdrž baterií až 2 roky.
 • 1x M3P5 – dálkové ovládání (klíčenka), pro rychlou aktivaci a deaktivaci alarmu.
 • 2x M3P22 – RFID klíč pro přiložení k bezdrátové klávesnici M3P13v2, pro rychlou aktivaci a deaktivaci alarmu.
 • 2x Napájecí adaptér pro alarm M4 a klávesnici M3P13v2.
 • 1x Podrobný uživatelský manuál v českém, slovenském, anglickém, polském a maďarském jazyce.