iGET SECURITY M4 - zabezpečovací systém

1936

Nový produkt

Inteligentní bezdrátový WiFi/GSM zabezpečovací systém s možností ovládání vnitřních a venkovních IP kamer, spínání řízených zásuvek 230V a dalších více než 20 typů příslušenství. Ovládání pomocí aplikace pro Android a iOS.

Více informací

3 ks

3 700,00 Kč s DPH

Více informací

IGET SECURITY M4

Inteligentní bezdrátový WiFi/GSM zabezpečovací systém s možností ovládání vnitřních a venkovních IP kamer, spínání řízených zásuvek 230V a dalších více než 20 typů příslušenství. Disponuje spoustou logických a speciálních funkcí. Plné ovládání pomocí aplikace pro Android a iOS. Ovládání pomocí Android/iOS aplikace je kompletně v češtině a dalších jazycích.

20180315_102155.jpg

20180315_102212.jpg

IGET SECURITY M4

Je ideální pro zabezpečení veškerých budov - domů, bytů, chat, kanceláří, ale také garáží, obchodů, skladů, úřadů, apod. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním, který váš dům nejen zabezpečí, ale může dálkově nebo dle časovače spouštět elektrické spotřebiče pomocí řízených zásuvek, a kdykoliv je možné sledovat dění pomocí IP kamer. V případě poplachu alarm spustí nahrávání na této kameře a ihned video sdílí s aplikací ve vašem mobilním telefonu. Veškeré detektory jsou bezdrátové, většina napájená bateriemi, hlavní jednotka je napájena ze sítě 230 V ale má také vlastní záložní baterii s výdrží až 8 hod. Díky tomu je objekt neustále střežen i při výpadku elektrického proudu.

20180315_102232.jpg

Aplikace

Pro ovládání je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, přidávání detektorů, ovládat IP kamery, řízené zásuvky apod. Aplikace je v českém, slovenském, anglickém, polském, maďarském jazyce a mnoha dalších. Jedna aplikace tak sdružuje nastavení a ovládání alarmu, IP kamery a řízené zásuvky, all-in-one.

20180315_102245.jpg

Bezdrátový přenos

Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a většina napájená bateriemi. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Centrální jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocí kterého může zaslat zprávu o poplachu.Bezdrátové detektory mají dosah až 80 m, některé i 200 m. Stačí pouze vložit baterie/zapojit a umístit detektor v prostoru. Aktivace a deaktivace alarmu je rovněž snadná a rychlá, buď použitím bezdrátové klíčenky, bezdrátové klávesnice, RFID čipu nebo mobilní aplikace. Odolné klíčenky slouží jako dálkové ovladače alarmu. Je možné aktivovat/deaktivovat alarm, zapnout poplach, a zapnout speciální režim Doma jen na některé zóny.

20180315_102301.jpg

Způsob komunikace alarmu s aplikací/telefonem

Alarm iGET SECURITY M4 je připojen k síti Internet. Automaticky komunikuje se serverem. Připojení M4 k Internetu je nutné a je možné jej realizovat pomocí WiFi připojení (alarm obsahuje WiFi 802.11 b/g/n 150 Mb/s) nebo pomocí Ethernetového kabelu s konektorem RJ45 (rychlost 10/100 Mb/s). Mobilní telefon uživatele musí být připojen k Internetu kdekoliv na světě pomocí datového připojení nebo WiFi. Alarm tak datově komunikuje s mobilním telefonem. Alarm není možné k Internetu připojit pomocí datového přenosu přes SIM kartu. GSM připojení se SIM kartou je zde jako další/záložní volba jak může uživatele alarm kontaktovat - zasláním SMS o poplachu. Bezdrátové IP kamery jsou přímo napojeny na vaši domácí WiFi síť s připojením k Internetu stejně jako alarm M4.

20180315_102319.jpg

Mnoho uživatelských účtů

Alarm iGET SECURITY M4 obsahuje 3 stupně uživatelských účtů. Nejvyšší je „Administrátor“, ten provádí veškerá nastavení a ovládání. Dále je „Uživatel“ – ten může alarm ovládat, ale neprovádí nastavení (aktivovat/ deaktivovat/ režim doma/ SOS, prohlížet online video z kamer, ovládat zásuvky apod.). Poslední úrovní je Host, ten může pouze ovládat tyto režimy: aktivovat/ deaktivovat/ režim doma/ SOS.

Rychlé sdílení nastavení a vytvoření účtu

Pokud chce administrátor přidat další uživatele, je to velmi snadné. Stačí nainstalovat na další mobilní telefon aplikaci „iGET M4“. Poté na prvním telefonu zobrazit QR kód pro sdílení a pomocí druhého telefonu v aplikaci naskenovat. Párování je tím dokončeno.

Velké portfólio dalšího příslušenství a bezdrátový přenos

Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a většina napájená bateriemi. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Bezdrátové detektory mají dosah až 80 m, vybrané i 200 m. Stačí pouze vložit baterie/ zapojit a umístit detektor v prostoru. Veškeré příslušenství, které je kompatibilní s alarmem iGET SECURITY M4 má označení iGET SECURITY M3Px (kde "x" je číslo příslušenství 1 až 99).

20180315_102340.jpg

Ovládání řízených zásuvek 230V

Součástí alarmu iGET SECURITY M4 není jen zabezpečení, ale také inteligentní řízení domácnosti. Pomocí vzdáleně řízených zásuvek pro ovládání jednoho spotřebiče 230 V je možné ovládat osvětlení, topení, klimatizaci, apod. Zásuvka je zapojena do běžné síťové zásuvky a do ní spotřebič. Vzdáleně ji můžete zapínat/vypínat, také nastavit časovač nebo navázat na některou funkci.

IP kamery

K alarmu iGET SECURITY M4 je také možné přidání bezdrátových FullHD IP kamer iGET SECURITY M3P15v2 (vnitřní rotační) a M3P18v2 (venkovní pevná), a HD M3P20v2 (vnitřní pevná). Na tuto kameru je možné se vždy připojit pomocí online datového přenosu. Kamery jsou připojeny pomocí WiFi k bezdrátové síti.

20180315_102401.jpg

Možnost pojmenování zón/detektorů/ovladačů

IGET SECURITY M4 nabízí plné pojmenování zón/detektorů a veškerého příslušenství. Je možné zadat až 160 znaků. Toto je pohodlnější a přehlednější nežli pouze vybírat z přednastavené nabídky názvů místností.

20180315_102854.jpg

Ochrana proti sabotáži, odpojení napájení

Jakmile alarm vysleduje signál, který se snaží zarušit pásmo na kterém komunikují bezdrátové detektory, ihned vyvolá poplach. Při odpojení nebo připojení hlavního napájení alarmu 230 V uživatele ihned informuje pomocí aplikace. Záložní baterie v alarmu má výdrž až 8 hodin.

Vybitá baterie v detektoru

Pokud má detektor vybitou baterii, rozsvítí se na daném detektoru žlutá/červená LED dioda. Uživatel alarmu iGET SECURITY M4 ovšem toto kontrolovat nemusí. Informaci o vybité baterii detektor odešle alarmu iGET SECURITY M4, který o tomto informuje uživatele pomocí aplikace.

Hlavní parametry:

 • Inteligentní bezdrátový zabezpečovací systém s připojením k Internetu pomocí WiFi a Ethernet konektoru. Navíc při poplachu zasílá SMS pomocí mobilní GSM sítě. Pozor: nedisponuje datovým připojením pomocí SIM karty.
 • Ovládá vnitřní i venkovní IP kamery, spíná řízené zásuvky 230V, a komunikuje s dalšími více než 20typy bezdrátového příslušenství, označené jako M3Px.
 • Podporuje připojení až 300 ks bezdrátového příslušenství.
 • Aplikace pro celkové řízení a nastavení systému je dostupná pro Android i iOS marketu, a je k dispozici v češtině, slovenštině, angličtině, polštině, maďarštině a dalších jazycích.
 • Alarm M4 také automaticky stahuje a instaluje nejnovější aktualizace software/firmware ze serveru aby byl stále aktuální.
 • Ochrana proti sabotáži – jakmile alarm vysleduje signál, který se snaží zarušit pásmo na kterém komunikují bezdrátové detektory, ihned vyvolá poplach.
 • Informuje o stavu/poplachu pomocí aplikace, při poplachu navíc odesílá také SMS.
 • Aktivace a deaktivace alarmu probíhá pomocí klíčenek / klávesnice / RFID klíčů / aplikace v mobilním telefonu.
 • Obsahuje integrovanou vnitřní sirénu 100 dB.
 • Podporuje „Contact-ID“ protokol. Je možné jej připojit na centrální dohledové systémy, které tento protokol podporují.
 • Obsahuje záložní baterii, díky tomu je alarm stále plně aktivní i při odpojení hlavního napájení (výdrž až 8 hodin), o tomto výpadku hlavního napájení informuje uživatele pomocí aplikace.
 • Mnoho možností nastavení poplachových zón, každý detektor / příslušenství lze pojmenovat vlastním názvem.
 • Obsahuje otřesový detektor pro detekci poškození alarmu M4.
 • Informuje uživatele pomocí aplikace, ve kterém bateriovém příslušenství dochází baterie. Toto bateriové příslušenství má vysokou výdrž baterií až 2 roky.
 • Tajný poplach při přepadení: Uživatel zadá kód pro vypnutí alarmu, ovšem tento unikátní kód je odlišný od klasického a aktivuje v alarmu tichý poplach a informuje o tomto další uživatele.
 • Dosah bezdrátových detektorů až 80 m, u vybraných až 200m. Detektory je snadné upevnit na požadované místo.
 • Pomocí dokoupených IP kamer můžete volně sledovat dění v domácnosti a telefon vám ihned při poplachu zprostředkuje aktuální video.

Obsah balení

 • 1x M4 – centrální zabezpečovací jednotka, zajišťuje řízení veškerých bezdrátových detektorů a celou kontrolu
 • Systému. Komunikuje pomocí WiFi a Ethernet konektoru, také zasílá SMS o poplachu pomocí GSM.
 • 1x M3P13v2 – bezdrátová dotyková klávesnice s RFID čtečkou. Výdrž baterie až 6 měsíců, adaptér v balení
 • 1x M3P1 – bezdrátový pohybový PIR detektor pro zajištění místnosti, vysoká výdrž baterií až 2 roky.
 • 1x M3P4 – bezdrátový magnetický senzor pro zajištění dveří / oken, vysoká výdrž baterií až 2 roky.
 • 1x M3P5 – dálkové ovládání (klíčenka), pro rychlou aktivaci a deaktivaci alarmu.
 • 2x M3P22 – RFID klíč pro přiložení k bezdrátové klávesnici M3P13v2, pro rychlou aktivaci a deaktivaci alarmu.
 • 2x Napájecí adaptér pro alarm M4 a klávesnici M3P13v2.
 • 1x Podrobný uživatelský manuál v českém, slovenském, anglickém, polském a maďarském jazyce.