Ajax Home set

Nový produkt

Set pro zabezpečení celé domácnosti nejen proti vloupání, ale i proti požáru a vytopení.

Více informací

5 ks

Externí sklad

27 900,00 Kč s DPH

Více informací

Set vhodný pro kompletní zabezpečení vaší domácnosti. Set obsahuje:

  • 1x Ajax Hub
  • 2x Ajax MotionProtect
  • 1x Ajax DoorProtect
  • 1X Ajax FireProtect
  • 1x Ajax StreetSiren
  • 1x Ajax HomeSiren
  • 1x Ajax KeyPad
  • 1x Ajax SpaceControl

Ajax Hub - Centrální ovládací panel bezpečnostního systému Ajax monitoruje komponenty v bezdrátové síti a sbírá data prostřednictvím unikátního protokolu Jeweller.

Inteligentní centrální ovládací panel Hub je klíčovým prvkem zabezpečovacího systému Ajax. Panel monitoruje činnost všech připojených detektorů a zařízení Ajax a v případě zjištění nebezpečí okamžitě informuje uživatele systému a Pult Centrální Ochrany formou push notifikací, SMS zpráv nebo prozvonění. Hub podporuje připojení až 100 detektorů a zařízení Ajax, které je možné rozdělit do 9 nezávislých skupin (podsystémů). Do systému je možné také snadno integrovat až 10 IP kamer nebo záznamových zařízení.

Ajax MotionProtect - MotionProtect detekuje již první krok každého narušitele ve střeženém prostoru, přičemž spolehlivě ignoruje pohyb domácích mazlíčků, průvan a další příčiny falešných poplachů.

Ajax MotionProtect je bezdrátový detektor pohybu vybavený PIR senzorem. Zařízení detekuje pohyb ve vzdálenosti až 12 metrů a je schopen ignorovat pohyb zvířat do hmotnosti 20 kilogramů a 50 centimetrů výšky. MotionProtect je připojen k zabezpečovacímu systému Ajax pomocí zabezpečeného protokolu Jeweller s účinným komunikačním dosahem až 1 700 metrů bez překážek. Detektor může pracovat až 5 let napájen z předinstalované baterie a je navržen pro použití v interiéru.

Ajax DoorProtect - DoorProtect díky miniaturním high-end senzorům a bezdrátové komunikaci umožňuje zabezpečení oken a dveří na několika podlažích budovy.

Ajax DoorProtect je bezdrátový detektor otevření. Lze ho použít pro spolehlivou ochranu oken a dveří všech typů a provedení. Detektor je připojen k zabezpečovacímu systému Ajax pomocí šifrovaného protokolu Jeweller s účinným komunikačním dosahem až 1 200 metrů bez překážek. Detektor může pracovat až 7 let napájen z předinstalované baterie a je navržen pro použití v interiéru.

Ajax FireProtect - FireProtect je požární čidlo, které okamžitě signalizuje poplach v případě detekce kouře nebo prudkého nárůstu teploty.

Detektor FireProtect reaguje na přítomnost kouře, vysokou teplotu nebo její prudký nárůst. V případě poplachu aktivuje vestavěnou sirénu a odešle poplachový signál do centrálního ovládacího panelu. Při použití více hlásičů v rámci jednoho objektu je možné jejich vzájemné propojení. Zařízení je napájeno z předinstalovaných baterií po dobu až  4 let a je certifikováno dle EN 14604.

Ajax StreetSiren - StreetSiren je bezdrátová siréna určená pro použití ve venkovních prostorech. Intenzitu akustické signalizace lze libovolně nastavit v rozmezí 85 až 113 dB. Siréna disponuje vysoce svítivými červenými LED diodami umístěnými po celém obvody krytu.

Ajax StreetSiren je bezdrátová siréna určená pro použití ve venkovních prostorech. Intenzitu akustické signalizace lze libovolně nastavit v rozmezí 58 až 113 dB. Siréna disponuje vysoce svítivými červenými LED diodami umístěnými po celém obvodu krytu. Díky unikátnímu protokolu Jeweller může komunikovat s centrálním ovládacím panelem Ajax až na vzdálenost 1 500 metrů v otevřeném prostoru.

Ajax HomeSiren - HomeSiren je bezdrátová siréna určená pro použití ve vnitřních prostorech. Intenzitu akustické signalizace lze nastavit v rozmezí 81 až 97 dB. Siréna navíc disponuje konektorem pro připojení externí LED signalizace.

Ajax HomeSiren je bezdrátová siréna určená pro použití ve vnitřních prostorech. Intenzitu  akustické signalizace lze nastavit v rozmezí 81 až 105 dB. Siréna navíc disponuje konektorem pro připojení externí LED signalizace. Díky unikátnímu protokolu Jeweller může komunikovat s centrálním ovládacím panelem Ajax až na vzdálenost 2 000 metrů v otevřeném prostoru. Siréna mimo jiné slouží také k signalizace vstupního a odchodového zpoždění.

Ajax KeyPad - KeyPad je bezdrátová dotyková klávesnice umožňující jednoduché ovládání zabezpečovacího systému zadáním číselného hesla či stisknutím tlačítka. V krizové situaci lze rovněž diskrétně spustit tísňový poplach.

Ajax KeyPad je bezdrátová dotyková klávesnice umožňující jednoduché ovládání zabezpečovacího systému zadáním číselného hesla či stisknutím tlačítka. V krizové situaci lze rovněž spustit tísňový poplach. Klávesnice je vybavena ochranou proti hádání hesla, která klávesnici po několika neúspěšných pokusech o zadání kódu automaticky uzamkne.

Ajax SpaceControl - SpaceControl umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání zabezpečovacího systému stisknutím tlačítka. V krizové situaci lze rovněž diskrétně spustit poplach tísňovým tlačítkem.

Ajax SpaceControl umožňuje jednoduché ovládání zabezpečovacího systému stisknutím tlačítka. Pomocí klíčenky je možné systém plně nebo částečně aktivovat (noční režim) a deaktivovat. V krizové situaci lze rovněž diskrétně spustit poplach tísňovým tlačítkem. Klíčenka je vybavena LED indikátorem, který signalizuje úspěšné či neúspěšné provedení příkazu centrálním ovládacím panelem Ajax.