5.0MP pro 9 kamer NVD-811 POE 1.0 Cloud

1739

Nový produkt

Do tohoto multifunkčního IP Rekordéry můžete připojit až 9 videokamer s rozlišením 5.0 MP. Všechny sledovací video kanály jsou současně nahrávány v reálném čase. 

Více informací

5 ks

5 030,00 Kč s DPH

Více informací

Do tohoto multifunkčního IP Rekordéry můžete připojit až 9 videokamer s rozlišením 5.0 MP. Všechny sledovací video kanály jsou současně nahrávány v reálném čase. Čtyři režimy nahrávání – nepřetržitě, alarm, pohyb nebo plán – poskytují příležitost nakonfigurovat systém sledování videa podle definovaných úkolů v každém časovém období. Zálohování do paměťových zařízení USB je povoleno.

Standardní (klasický H.264/H.265) kompresní kodek umožňuje přijímat video soubory malého rozměru bez ztráty kvality. Správa sítě může být poskytována z jakéhokoli místa na světě. Moderní software obsahuje pohodlný konfigurátor a systém sledování CMS. Síťové rozhraní Ethernet 10/100Base-T poskytuje spolehlivé a chráněné spojení s optimální rychlostí přenosu dat, jejíž maximální hodnota je až 100 Mbit/s.

NVR je vybaven vestavěným POE switchem pro 8 kanálů (kamery). Toto vám umožní připojit každou IP kameru přímo k IP Rekordéry pomocí jediného ethernetového kabelu, který současně přenáší video a napájení.

Funkce

Podporovaný počet kamer*rozlišení záznamu@snímků za vteřinu:
9x5Mp@25, 4x5Mp@25, 8x2Mp@25
POE funkce:
8 nezávislých portů POE  Rekordér je vybaven 8-kanálovým POE switchem pro 8 kamer, což Vám umožní připojit každou IP kameru k NVR přímo za použití ethernetového kabelu s přenosem videa a napájení.
Komprese videa:
H.264/H.265 Standardní kodek je skvělou volbou pro přechovávání záznamů s normálním rozlišením a obrazovou kvalitou a s dostatečným úložištěm
Audio vstupy/výstupy:
– /-
Video výstupy:
1xVGA, 1xHDMI
Možnost připojení:
1хSATA HDD ≤ 8Tb
Síť:
RJ-45 (10/100Base-T)
Ovládání:
Optická myš, IR ovladač
Provozní teplota:
0 – +50 °C
Rozměry:
255x220x50 mm, 1200 g
Materiál pouzdra:
Kov
Další výhody:
— 9-kanálové nahrávání
— Vestavěná podpora 8 kanály POE
— Podpora protokolu ONVIF 2.4
— Podpora video analytických funkcí: Detekce narušení / Detekce překročení čáry / Detekce osob. Touto AI dokážou fungovat jen s IP kamerami Cloud-série
— Podpora mobilního sledování: iOS & Android
— Plná kompatibilita s PARTIZAN CLOUD STORAGE, unikátním cloudovým řešením pro archivaci videa
— Vzdálený přístup do zařízení s pomocí Partizan MAC
— 3 roky záruka