Venkovní kamera RELICAM 720P 2.8 mm / 90° Zobrazit větší

Venkovní kamera RELICAM 720P 2.8 mm / 90°

RC-IW10BF3

Nový produkt

Venkovní IP kamera RELICAM pracující v rozlišení HD-Ready, tedy 1280x720 obrazových bodů. Kvalitně provedený kryt v tmavě šedé barvě s tříosým držákem, speciální kabeláží s pasivním PoE a fixním objektivem 2.8mm - úhel záběru cca 90°.

Více informací

8 ks

1 740,00 Kč s DPH

Více informací

Voděodolní IP kamera ze série Relicam IP Standard. Výborné mechanické provedení s 3-osým držákem s průchozí speciální kabeláži s PoE je vhodným doplňkem k výtečně zpracovanému a kompletně českému firmware Relicam. Kamera pracuje v rozlišení 1280x720 obrazových bodů při plné rychlosti 30 snímků za sekundu. Noční přisvícení je realizováno pomocí 36 infračervených LED o průměru 5mm, poskytujících dostatečný výkon pro kvalitní záběr až do vzdálenosti cca 20 metrů. Kvalitně provedené těsnění, jehož bílá barva označuje právě sérii IP Standard, zajišťuje plnou odolnost i při instalaci na přímém dešti. Fixní objektiv nabízí široký úhel záběru cca 90°. 

Kamery Relicam ze série IP standard využívají senzory OmniVision 9712 v kombinaci s ověřeným procesorem HiSilicon 3518C. Tato kombinace přináší kvalitní obraz v rozlišení HD-READY 720P. Ovládací programy a firmware samotné kamery byly vytvořeny výhradně pro značku Relicam a jsou plně lokalizovány do českého jazyka. Kamera nabízí i použití bez záznamového zařízení v P2P režimu. Server pro P2P službu není umístěn ani v Asii, ani ve Spojených státech, jak je tomu běžně zvykem, ale přímo na páteřní síti českého internetu v Brně a je pod přímou kontrolou dovozce. Díky tomu je zajištěna vysoká dostupnost těchto služeb s rychlou odezvou. Pro připojení z mobilního telefonu je třeba nainstalovat aplikaci ReliView z Google play (pro Android) či Aplikačního marketu Apple (Pro Iphone/IPAD). Tato aplikace je k dispozici zcela zdarma a opět je plně přeložena do českého jazyka. Díky tomu je propojení kamery s mobilním telefonem otázkou několika minut i pro běžného zákazníka.
     Další výhodou kamer Relicam IP standard je inovativní řešení kabeláže. Kabel kamery s mimořádnou délkou 950mm je zakončen běžným konektorem typu RJ-45. Tento konektor je při montáži na stěnu možné odstřihnout a po protažení montážním otvorem nalisovat konektor nový. V balení naleznete tzv. Power injektor, který umožňuje připojení napájení pro kameru. V případě, že chcete na své instalaci využít tzv PoE - tedy napájení po ethernetu - stačí dokoupit spojku RJ-45, kterou naleznete v našem ehopu pod položkou SPK-RJ45.
   Kamery RELICAM IP Standard jsou plně kompatibilní se všemi rekordéry RELICAM v řadách HVR i NVR.  Při spolupráci s rekordéry jiných výrobců nabízejí plnou kompatibilitu se standardem ONVIF verze 2.4.

 

Program pro správu kamer v síti IPCam Suite 

Obrazový senzorOmnivision OV9710 CMOS
Noční IR přísvit24x IR LED 5mm, 20 - 25 metrů
Ohnisková vzdálenost / úhel záběru2.8mm / 83°
Pracovní teplota-20°C - +50°C
Napájecí napětí12V 800mA DC
KonektoryRJ45 konektor, 10/100 Mb ethernet
Odolnost proti voděOdolná vodě a přímému dešti
Rozměrymm
Typ senzoruCMOS
Typ kameryIP kamera
Typ objektivu/kameryFixní objektiv
Druh kameryVenkovní kamera pevná
Barva krytuTmavě šedá / antracitová
Materiál krytuKovový kryt "Antivandal"
Typ výrobkuBezpečnostní kamera
P2P / Cloud funkceAno