IP DOME kamera RELICAM HDReady 720p, 6 mm/44° Zobrazit větší

IP DOME kamera RELICAM HDReady 720p, 6 mm/44°

RC-ID10BF6-1

Nový produkt

Malá IP DOME kamera s  objektivem 6mm se záběrem v úhlu 44°. Nabízí rozlišení 720P, tedy 1280x720 obrazových bodů. Intergované PoE napájení, plná kompatibilita se všemi HVR a NVR rekordéry RELICAM.

Více informací

15 ks

1 645,00 Kč s DPH

Více informací

IP DOME kamera ze série RELICAM IP Standard. Miniaturní provedení s integrovaným IR přísvitem do vzdálenosti cca 15 metrů, realizovaným pomocí 24 infračervených diod. Kryt ve tmavě šedém provedení je celokovový a nabízí široké možnosti pro otáčení a naklápění samotné kamery. Ta je osazena fixním objektivem s ohniskovou vzdáleností 6 mm s úhlem záběru cca 44°. Tento typ kamer je určen především pro vnitřní instalace,  nicméně kvalitně provedené těsnění umožňuje i její použití na místech se zvýšenou vlhkostí, jako je podbití střechy rodinného domku. Z hlediska odolnosti proti nízkým teplotám je kamera bez problémů schopna pracovat i při venkovní instalaci.

Kamery Relicam ze série IP standard využívají senzory OmniVision 9712 v kombinaci s ověřeným procesorem HiSilicon 3518C. Tato kombinace přináší kvalitní obraz v rozlišení HD-READY 720P. Ovládací programy a firmware samotné kamery byly vytvořeny výhradně pro značku Relicam a jsou plně lokalizovány do českého jazyka. Kamera nabízí i použití bez záznamového zařízení v P2P režimu. Server pro P2P službu není umístěn ani v Asii, ani ve Spojených státech, jak je tomu běžně zvykem, ale přímo na páteřní síti českého internetu v Brně a je pod přímou kontrolou dovozce. Díky tomu je zajištěna vysoká dostupnost těchto služeb s rychlou odezvou. Pro připojení z mobilního telefonu je třeba nainstalovat aplikaci ReliView z Google play (pro Android) či Aplikačního marketu Apple (Pro Iphone/IPAD). Tato aplikace je k dispozici zcela zdarma a opět je plně přeložena do českého jazyka. Díky tomu je propojení kamery s mobilním telefonem otázkou několika minut i pro běžného zákazníka. 
     Další výhodou kamer Relicam IP standard je inovativní řešení kabeláže. Kabel kamery s mimořádnou délkou 950mm je zakončen běžným konektorem typu RJ-45. Tento konektor je při montáži na stěnu možné odstřihnout a po protažení montážním otvorem nalisovat konektor nový. V balení naleznete tzv. Power injektor, který umožňuje připojení napájení pro kameru. V případě, že chcete na své instalaci využít tzv PoE - tedy napájení po ethernetu - stačí dokoupit spojku RJ-45, kterou naleznete v našem ehopu pod položkou SPK-RJ45.
   Kamery RELICAM IP Standard jsou plně kompatibilní se všemi rekordéry RELICAM v řadách HVR i NVR.  Při spolupráci s rekordéry jiných výrobců nabízejí plnou kompatibilitu se standardem ONVIF verze 2.4.

 

Program pro správu kamer v síti IPCam Suite 

Obrazový senzorOmnivision OV9710 CMOS
Noční IR přísvit24x IR LED 5mm - cca 20 metrů
Ohnisková vzdálenost / úhel záběru6mm / 44°
Pracovní teplota-20°C - +50°C
Napájecí napětí12V 800mA DC
KonektoryPoE Injektor LAN/POE DC vstup 2.1mm
Odolnost proti voděOdolná vlhkosti
Rozměrymm
DSP procesorHiSilicon HI3518C
Rozlišení kameryHD 720P (1280 x 720)
Značka senzoruOmnivision
Typ senzoruCMOS
Typ objektivu/kameryFixní objektiv
Druh kameryVnitřní DOME kamera pevná
Barva krytuBílá lesklá
Materiál krytuKovový kryt "Antivandal"
Typ výrobkuBezpečnostní kamera
Celkový počet obrazových bodů1280 x 800
Dynamický rozsah69 dB
Síťové rozhraníEthernet 100BaseT