Vnitřní IP DOME kamera RELICAM varifokální 720p Zobrazit větší

Vnitřní IP DOME kamera RELICAM varifokální 720p

RC-ID10WV12-1

Nový produkt

Varifokální IP kamera v bílém DOME krytu ze série Relicam IP Standart. Objektiv s proměnlivou ohniskovou vzdáleností 2.8-12mm,  posílený IR přísvit pomocí 36 IR Led diod poskytuje dostatečný výkon pro noční záběry až na 20-25 metrů.

Více informací

20 ks

2 240,00 Kč s DPH

Více informací

Varifokální IP Kamera v dome provedení s kvalitně provedeným krytem v lesklé bílé barvě. Díky dobře provedené mechanice kamery je instalace velmi jednoduchá. Kamera je sice primárně určena pro vnitřní instalace, nicméně zcela bez problému a samozřejmě bez ztráty záruky ji lze použít i pro venkovní instalaci v místech, kde je kamera ochráněna proti přímému dešti. Objektiv kamery je certifikován až pro rozlišení 3 megapixely a nabízí úhel záběru cca od 20 do 90° při ohniskové vzdálenosti 2.8-12mm. Ovládání objektivu je řešeno pomocí dvojice šroubků na přední straně kamery. 

Infračervené přisvícení je řešeno automaticky zapínaným IR prstencem s celkem třiceti infračervenými diodami, které dostačují k přisvícení noční scény na vzdálenost 20-25 metrů.

Kamery Relicam ze série IP standard využívají senzory OmniVision 9712 v kombinaci s ověřeným procesorem HiSilicon 3518C. Tato kombinace přináší kvalitní obraz v rozlišení HD-READY 720P. Ovládací programy a firmware samotné kamery byly vytvořeny výhradně pro značku Relicam a jsou plně lokalizovány do českého jazyka. Kamera nabízí i použití bez záznamového zařízení v P2P režimu. Server pro P2P službu není umístěn ani v Asii, ani ve Spojených státech, jak je tomu běžně zvykem, ale přímo na páteřní síti českého internetu v Brně a je pod přímou kontrolou dovozce. Díky tomu je zajištěna vysoká dostupnost těchto služeb s rychlou odezvou. Pro připojení z mobilního telefonu je třeba nainstalovat aplikaci ReliView z Google play (pro Android) či Aplikačního marketu Apple (Pro Iphone/IPAD). Tato aplikace je k dispozici zcela zdarma a opět je plně přeložena do českého jazyka. Díky tomu je propojení kamery s mobilním telefonem otázkou několika minut i pro běžného zákazníka. 
     Další výhodou kamer Relicam IP standard je inovativní řešení kabeláže. Kabel kamery s mimořádnou délkou 950mm je zakončen běžným konektorem typu RJ-45. Tento konektor je při montáži na stěnu možné odstřihnout a po protažení montážním otvorem nalisovat konektor nový. V balení naleznete tzv. Power injektor, který umožňuje připojení napájení pro kameru. V případě, že chcete na své instalaci využít tzv PoE - tedy napájení po ethernetu - stačí dokoupit spojku RJ-45, kterou naleznete v našem ehopu pod položkou SPK-RJ45.
   Kamery RELICAM IP Standard jsou plně kompatibilní se všemi rekordéry RELICAM v řadách HVR i NVR.  Při spolupráci s rekordéry jiných výrobců nabízejí plnou kompatibilitu se standardem ONVIF verze 2.4.

 

Program pro správu kamer v síti IPCam Suite 

Obrazový senzorOmnivision 9712
Noční IR přísvit36 IR Led 5mm - 30-35 metrů
Ohnisková vzdálenost / úhel záběruVarifocal 2.8-12mm / 20° - 90°
Pracovní teplota-20°C - +50°C
Napájecí napětí12V 800mA DC
KonektoryPoE Injektor LAN/POE DC vstup 2.1mm
Odolnost proti voděOdolná vlhkosti
Rozměrymm
DSP procesorHiSilicon HI3518C
Rozlišení kameryHD 720P (1280 x 720)
Značka senzoruOmnivision
Typ senzoruCMOS
Typ objektivu/kameryVarifokální objektiv
Druh kameryVnitřní DOME kamera pevná
Barva krytuBílá matná
Materiál krytuKovový kryt "Antivandal"
Typ výrobkuBezpečnostní kamera
Celkový počet obrazových bodů1280 x 800
Dynamický rozsah69 dB
Síťové rozhraníEthernet 100BaseT