FullHD DOME kamera RELICAM varifokální Zobrazit větší

FullHD DOME kamera RELICAM varifokální

RC-ID20WV12-1

Nový produkt

FullHD 1080P IP kamera ze série Relicam profesionál, osazená varifokálním objektivem 2.8-12mm. Vynikající kvalita obrazu díky senzoru SONY, doplněná o mimořádně kvalitní noční přisvícení až na 30 metrů. 

Více informací

20 ks

2 900,00 Kč s DPH

Více informací

Dome IP kamera s maximálním dostupným rozlišením FullHD 1080P, tedy rozlišením 1920x1080 obrazových bodů. Celokovový masivní kryt kamery je v provedení DOME, které je primárně určeno k instalaci ve vnitřních prostorách, nicméně jeho kvalitně provedené těsnění dovoluje i instalaci ve venkovním prostředí v místech, kde mezi kameru a stěnu nemůže zatékat voda. Typickým příkladem je instalace na přesahu střechy rodinného domu. Kamera je v tmavě šedém provedení, v naší nabídce naleznete i bílou verzi. Noční přisvícení je obstaráváno 36-ti infračervenými LED diodami s dostatečným výkonem pro osvícení noční scény až na 30 metrů. Kabeláž je řešena pomocí speciálního řešení Relicam s integrovaným PoE pasivním napájením.

Modrý proužek na kamerách Relicam řady IP Profesional je zárukou maximální dostupné kvality obrazu v rozlišení FullHD 1080P díky použití senzorů SONY typu IMX 122 ve spojení s procesory HiSilicon 3516C. Ovládací programy a firmware samotné kamery byly vytvořeny výhradně pro značku Relicam a jsou plně lokalizovány do českého jazyka. Kamera nabízí i použití bez záznamového zařízení v P2P režimu. Server pro P2P službu není umístěn ani v Asii, ani ve Spojených státech jak je tomu běžně zvykem, ale přímo na páteřní síti českého internetu v Brně a je pod přímou kontrolou dovozce. Díky tomu je zajištěna vysoká dostupnost těchto služeb s rychlou odezvou. Pro připojení z mobilního telefonu je třeba nainstalovat aplikaci ReliView z Google play (pro Android) či Aplikačního marketu Apple (Pro Iphone/IPAD). Tato aplikace je k dispozici zcela zdarma a opět je plně přeložena do českého jazyka. Díky tomu je propojení kamery s mobilním telefonem otázkou několika minut i pro běžného zákazníka. 
     Další výhodou kamer Relicam IP standart je inovativní řešení kabeláže. Kabel kamery  s mimořádnou délkou 950mm je zakončen běžným konektorem typu RJ-45. Tento konektor je při montáži na stěnu možné odstřihnout a po protažení montážním otvorem nalisovat konektor nový. V balení naleznete tzv. Power injektor, který umožňuje připojení napájení pro kameru. V případě, že chcete na své instalaci využít tzv PoE - tedy napájení po ethernetu - stačí dokoupit spojku RJ-45, kterou naleznete pod položkou SPK-RJ45.
   Kamery RELICAM série IP Profesional jsou plně kompatibilní se všemi rekordéry RELICAM v řadách HVR i NVR.  Při spolupráci s rekordéry jiných výrobců nabízejí plnou kompatibilitu se standardem ONVIF verze 2.4.

 

Program pro správu kamer v síti IPCam Suite 

Obrazový senzorSONY IMX222 1080P
Noční IR přísvit36x IR LED 5mm, cca 35 metrů
Ohnisková vzdálenost / úhel záběruVarifocal 2.8-12mm / 20° - 90°
Pracovní teplota-20°C - +50°C
Napájecí napětí12V DC 1000mA
KonektoryPoE Injektor LAN/POE DC vstup 2.1mm
Odolnost proti voděOdolná vlhkosti
Rozměrymm
DSP procesorHiSilicon HI3516C
Rozlišení kameryFullHD 1080P (1920 x 1080)
Značka senzoruSONY
Typ senzoruCMOS
Typ objektivu/kameryVarifokální objektiv
Druh kameryVnitřní DOME kamera pevná
Barva krytuBílá lesklá
Materiál krytuKovový kryt "Antivandal"
Typ výrobkuBezpečnostní kamera
Celkový počet obrazových bodů1920 x 1080
Dynamický rozsah72 dB
Síťové rozhraníEthernet 100BaseT