WD Purple Pro 8TB Zobrazit větší

WD Purple Pro 8TB

5176

Nový produkt

pevný disk, HDD, 3.5", SATA 6Gb/s, 8TB, 256MB cache, navržen pro pokročilé rekordéry, servery pro analýzu videí a řešení pro hluboké učení s využitím umělé inteligence, kde je nutná další úložná kapacita, výkon a kapacita pro pracovní zatížení.

Více informací

2 ks

5 900,00 Kč s DPH

Více informací

Pokročilé úložiště pro inteligentní řešení videozáznamů

Disky WD Purple™ Pro jsou navrženy pro pokročilé rekordéry, servery pro analýzu videí a řešení pro hluboké učení s využitím umělé inteligence, kde je nutná další úložná kapacita, výkon a kapacita pro pracovní zatížení.

Vlastnosti:
Produkty jsou navrženy s využitím pokročilých funkcí nezbytných pro špičková inteligentní řešení videozáznamů
Vysoký výkon, spolehlivost a podpora vysokého pracovního zatížení pro rekordéry využívající umělou inteligenci, zařízení na analýzu videí, servery využívající hluboké učení a cloudová úložiště, včetně konfigurací RAID a JBOD.
Podpora pracovního zatížení až 550 TB/rok.2
Součásti použité v produktech jsou odolné proti poškození v náročných prostředích a disponují vyšší robustností pro šasi s více pozicemi.

Pokročilé úložiště pro inteligentní řešení videozáznamů
Disky WD Purple™ Pro byly navrženy pro nové generace špičkových rekordérů, zařízení pro analýzu videí a serverů pro hluboké učení využívajících umělou inteligenci, ve kterých najdou uplatnění úložiště s vysokou kapacitou, vysokým výkonem a potenciálem pro další pracovní zatížení. Disky WD Purple Pro disponují technologií AllFrame™ AI, která pomáhá eliminovat ztrátu snímků, zlepšit celkové přehrávání videí a kromě umožnění nahrávání více streamů na každou kameru také podporuje až 32 streamů umělé inteligence na jeden disk pro analýzu využívající hluboké učení v rámci systému. Disky WD Purple Pro dále nabídnou výkon, integritu dat a spolehlivost podnikové třídy – především v rozsáhlejších systémech a šasi, kde dochází k vibracím vlivem provozu.

Posilte své inteligentní řešení videozáznamů.
Společnost Western Digital je celosvětový lídr v odvětví výroby pevných disků. S inteligentním úložištěm videí WD Purple™ Pro máte disk navržený pro vysoký výkon, odolnost a pracovní zatížení v pokročilých inteligentních videorekordérech, zařízeních a serverech s nepřetržitým provozem využívajících umělou inteligenci. Pokročilé inteligentní úložiště videí WD Purple Pro vám umožní efektivně získat cenná data a poznatky ze streamovaného i uloženého videa, na jejichž základě vytvoříte inteligentnější prostředí.

Exkluzivní technologie AllFrame™ AI společnosti Western Digital
Všechny disky WD Purple™ Pro jsou vybaveny technologií AllFrame AI, která kromě vylepšení streamování ATA pomáhá eliminovat ztrátu snímků a zlepšuje celkové přehrávání videí, ale podporuje také až 32 streamů umělé inteligence pro účely systémové analýzy využívající hluboké učení.

Více kamer, více streamů
Moderní rekordéry nyní podporují více videostreamů na jednu kameru. Disky WD Purple™ Pro jsou optimalizovány tak, aby podporovaly až 64 kamer s rozlišením HD při použití jednoho streamu4 a mohou také podporovat nejnovější kamery, které přenášejí několik streamů. Tato flexibilita vám v budoucnu umožní upgradovat nebo škálovat vaše řešení zabezpečení nebo inteligentního záznamu videí.

Pokročilá kapacita pro pracovní zatížení u pokročilých systémů
Disky WD Purple™ Pro jsou navrženy pro pracovní zatížení až 550 TB ročně2, takže zvládnou náročné zaznamenávání a analýzu videí, které jsou nezbytné v případě pokročilých rekordérů využívajících umělou inteligenci, zařízení pro analýzu videí, analytických serverů využívajících hluboké učení a cloudových úložišť. Díky kombinaci optimalizace streamování a vylepšené odolnosti a spolehlivosti je inteligentní úložiště videí WD Purple Pro ideální pro všechny analytické servery, ať už zpracováváte video streamované přímo z kamer nebo rozsáhlé datové sady zaznamenaných videí.

Navrženo pro spolehlivý provoz v pokročilých inteligentních řešeních videozáznamů s vysokým výkonem
Disky WD Purple™ Pro nabízí až 2,5 milionu hodin MTBF3 (12TB, 14TB a 18TB modely1) a jsou tedy navrženy pro inteligentní řešení videozáznamů v nepřetržitém provozu. Disky WD Purple Pro obsahují komponenty odolné proti poškození a podporují více pozic. Díky tomu fungují spolehlivě i v rozsáhlejších dohledových systémech a drsnějších prostředích.

Praxí ověřená vysoká kapacita.
Již šestá generace reálným nasazením prověřené technologie HelioSeal™ přináší vysokokapacitní pevné disky WD Purple™ Pro (12 TB, 14 TB a 18 TB1) splňující požadavky na rozsáhlá úložiště, kladené inteligentními řešeními videozáznamů a analytickými nástroji využívajícími hlubokého učení.

Aktivní správa úložiště pomocí nástrojů WDDA
Nástroje Western Digital® Device Analytics™ (WDDA) poskytují kompatibilnímu systému velké množství provozních údajů a diagnostických dat týkajících se úložiště. Tato data vyhodnocují algoritmy, které systém nechají upozornit správce na specifické doporučené akce ohledně potenciálních problémů. Nástroje WDDA mají podpořit výrobce OEM, tvůrce systémů a IT profesionály, kteří tak budou moci lépe monitorovat a aktivně spravovat podporovaná úložiště a zachovávat optimální provoz.


Kapacita
8 TB

Provedení
3,5"

Velikost vyrovnávací paměti
256 MB

Rozhraní
SATA

Konektor
SATA

Disk Speed (RPM)
7200rpm

Přenosová rychlost
až 265MB/s

Rozměry (L x W x H)
147mm x 101.6mm x 26.1mm