8.0MP (4K) pro 4 kamer NVH-452 POE

1420

Nový produkt

Do tohoto multifunkčního IP DVR můžete připojit až 4 videokamery s rozlišením 8 MP (4K).

Více informací

4 ks

4 961,00 Kč s DPH

Více informací

Do tohoto multifunkčního IP DVR můžete připojit až 4 videokamery s rozlišením 8 MP (4K). Všechny sledovací video kanály jsou současně nahrávány v reálném čase. Čtyři režimy nahrávání – nepřetržitě, alarm, pohyb nebo plán – poskytují příležitost nakonfigurovat systém sledování videa podle definovaných úkolů v každém časovém období. Zálohování do paměťových zařízení USB je povoleno.

H.265 kodek – vysoko efektívna technológia kompresie videa, ktorá umožňuje kompresiu vo vysokom rozlíšení na minimálnu veľkosť bez straty kvality obrazu, vďaka čomu ušetríte miesto na Vašom HDD disku. Správa sítě může být poskytována z jakéhokoli místa na světě. Moderní software obsahuje pohodlný konfigurátor a systém sledování CMS. Síťové rozhraní Ethernet 10/100Base-T poskytuje spolehlivé a chráněné spojení s optimální rychlostí přenosu dat, jejíž maximální hodnota je až 100 Mbit/s.

Tento model je vybaven zvukovým výstupem pro přehrávání zvuku. NVR je vybaven vestavěným POE switchem pro 4 kanály (kamery). Toto vám umožní připojit každou IP kameru přímo k DVR pomocí jediného ethernetového kabelu, který současně přenáší video a napájení.

Funkce

Podporovaný počet kamer*rozlišení záznamu@snímků za vteřinu:
4x8Mp@25, 4x1080p@25
POE funkce:
4 nezávislé POE porty. NVR rekordér je vybaven 4-kanálovým POE switchem pro 4 kamery, což Vám umožní připojit každou IP kameru k NVR přímo za použití ethernetového kabelu s přenosem videa a napájení.
Komprese videa:
H.265. Je vysoce efektivní technologie komprese videa, která umožňuje kompresi videa ve vysokém rozlišení na minimální velikost beze ztráty kvality obrazu, díky čemuž ušetříte místo na pevném disku
Audio vstupy/výstupy:
-/-
Video výstupy:
1xVGA, 1xHDMI
Možnost připojení:
1хSATA HDD ≤ 8Tb
Síť:
Ethernet 10/100Base-T
Ovládání:
Optická myš
Provozní teplota:
0 – +50 °C
Rozměry:
255x236x44mm, 1800g
Materiál pouzdra:
Kov
Další výhody:
– Podporarozlišení8.0Mp (4K)
– Vestavěná podpora POE
– Podpora protokolu ONVIF 2.4+
– Podpora video analytických funkcí: Detekce narušení / Detekce překročení čáry / Detekce chybějícího/přidaného objektu / Detekce změny scény. Touto AI dokážou fungovat jen s IP kamerami Cloud-série.
– Podpora mobilního sledování: iOS & Android
– Možnost spojení s PARTIZAN CLOUD STORAGE
– Vzdálený přístup do zařízenís pomocí Partizan MAC
– 3 roky záruka